Sailing together to better our community

אחריות חברתית

במסגרת המחויבות לקהילה שלנו, אנו תומכים ומעורבים במגוון רחב של פרויקטים, תוך התמקדות בחינוך ואוכלוסיות מוחלשות (קשישים וילדים בפרט) בקהילות הקרובות אלינו.

בשנים האחרונות הרחבנו את אפיקי ההתנדבות המוצעים לעובדים, שרבים מהם בוחרים להיות מעורבים בעזרה לזולת.

“רוקחים עולם” – פרוייקט לזכרו של רפי לבל ז”ל

מטרת הפרוייקט היא לחשוף ילדים ובני נוער לעולם התרופות, תוך עידודם לבחור ללמוד ולעבוד בעתיד בתחום מדעי כגון כימיה ומדעי החיים, גם בתיכון וגם בקריירה האקדמית שלהם.

בפרויקט זה משותף לפאדאגיס ול”תעשיידע” (גוף מטעם התאחדות התעשיינים שמטרתו פיתוח ההון האנושי במדינה באמצעות קירוב הדור הצעיר לתחומי התעשייה והקהילה העסקית). מדריכי תעשיידע מלמדים ב – 14 בתי הספר התיכוניים בנגב ובשוהם. במהלך שנת הלימודים מתקיימים במסגרת הפרוייקט 15 שיעורים בכימיה ובפיתוח תרופות.

פרוייקט זה מתקיים לזכרו של רפי לבל ז”ל, מנכ”ל החברה בשנים 2003-2012 שהאמין בקידום חינוך נוער בכלל ובתחום המדעים בפרט.

אחריות חברתית

פאדאגיס וילדים בסיכון

מועדון פרדס כץ – מנוהל ע”י ויצו. המקום מהווה מרכז לעשרות משפחות עולים חדשים מאתיופיה. עובדי פאדאגיס תורמים פריטי לבוש, ריהוט ועוד.

אחריות חברתית

"שרשרת הנתינה"

“שרשרת הנתינה” היא פעילות התנדבותית בה כל היבטי הפעילות קשורים בתרומה לקהילה. החל מקניית המוצרים דרך עמותה, העובדים מתנדבים לארוז חבילות, ועובדים אחרים מתנדבים לספק את החבילות לאוכלוסיה נזקקת (פנימיות, קשישים, בתי חולים ועוד).

מידי שנה פאדאגיס מחלקת מארזי שי לכ- 1600 קשישים, ילדים חולים ולנוער וילדים בסיכון.

התנדבות משפחתית

פאדאגיס מפעילה פעילויות התנדבות משפחתיות, בעיקר אירועי שיא סביב חגים בשיתוף קשישים.

פרוייקט נוסף בו ניתנת הזדמנות לילדי עובדים לתעסוקה הוגנת בחופשת הקיץ, לצד הזדמנות לנתינה ולמעורבות למען הקהילה הוא “העסקת ילדי עובדים”. מידי קיץ מועסקים כ- 60 ילדי עובדים וזוכים לתרום ולהיתרם במסגרת עבודתם בעמותות חברתיות שונות. פאדאגיס מממנת את שכר הילדים העובדים.

בפרוייקט מועסקים מידי קיץ במגוון רחב של עמותות, כ- 60 נערים ונערות בני 16 עד 18 במהלך כשבועיים.

בריאות ואחריות חברתית

עובדי פאדאגיס משתתפים באירועי ספורט שמטרתם איסוף כסף למען ילדים עם מוגבלויות ולהעלאת מודעות למחלות קשות.

מידי שנה משתתפים כ- 30 מעובדי פאדאגיס בפעילויות אלה. פאדאגיס משלמת את דמי ההשתתפות המהווים תרומה לעמותות השונות.

בריאות ואחריות חברתית

“חברים לרפואה”

עמותת “חברים לרפואה” מסייעת לחולים ונכים במצוקה. אחת הפעילויות של העמותה היא אספקת תרופות לחולים שאינם יכולים להרשות לעצמם לקנות אותן.

התרופות מסופקות לחולים ע”י רוקחים מקצועיים.

פאדאגיס תורמת לעמותה זו תרופות שאנו מייצרים בירוחם כגון: אגיספור, פוליקוטן ומוצרים נוספים.

“חברים לרפואה”

חוק שכר שווה לעובדת ולעובד

לאורך השנים פאדאגיס ישראל מקפידה על מדיניות קידום שוויון בין נשים לגברים בתנאי ההעסקה ובשכר של עובדיה. תוצאותיה של הבדיקה המעמיקה בנושא פערי השכר המגדריים בחברה, אשר בוצעה בהתאם לדרישות החוק, עולות בקנה אחד עם מדיניות החברה.

תנאי ההעסקה של העובדות והעובדים בפאדאגיס ישראל אינם מושפעים ממגדר זה או אחר, אלא נקבעים על פי אופי התפקיד, ניסיון מקצועי קודם, השכלה וביצועים מקצועיים בלבד.

חוק שכר שווה לעובדת ולעובד-may2024

גיוון והכלה בפאדאגיס

גיוון והכלה הם קשת של נהלים וכלים הנהוגים בחברות מובילות בעולם ומשקפים את התפיסה שלפיה הון אנושי המשקף את הרכב האוכלוסייה, על שלל גווניה, הוא יתרון גדול.

גיוון בתעסוקה מייצר הזדמנויות לגיוס הון אנושי איכותי ממקורות שטרם מוצו, וכתוצאה מכך הוא מייצר סביבת עבודה עשירה, בעלת פוטנציאל גבוה לחדשנות וליצירתיות.

סביבת עבודה רב-תרבותית משקפת את קהל הצרכנים ועל כן מאפשרת לפתח שווקים ומוצרים. כמו כן, רב-תרבותיות היא הבסיס לעבודה בשוק גלובלי ויכולה לשמש כגשר לעסקים עם מדינות חדשות ועם שווקים חדשים.

גיוון והכלה מעניקים לאוכלוסיות וקהילות להתקרב לזרם המרכזי של החברה, לתרום את חלקם, לקחת חלק בתהליכי קבלת ההחלטות ולהיות שותפים לאחריות ולתוצאות עסקיות.

עקרון הגיוון וההכלה בפאדאגיס ישראל מתאר את היכולת שלנו כארגון להכיל מגוון רחב של בני אדם המגיעים מאוכלוסיות ומתרבויות שונות, לעודד העסקת אוכלוסיות בהן שיעור ההשתתפות בתעסוקה נמוך, ליהנות מסביבת עבודה מעניינת, עשירה, צבעונית, פתוחה וחדשנית יותר.

דילוג לתוכן